STRICT BRAND LH05 Stolek na notebook laptop

Stolek na notebook laptop (1)
  • Stolek na notebook laptop (1)
  • Stolek na notebook laptop (2)
  • Stolek na notebook laptop (3)
  • Stolek na notebook laptop (4)
  • Stolek na notebook laptop (5)
  • Stolek na notebook laptop (6)
  • Stolek na notebook laptop (7)
  • Stolek na notebook laptop (8)

Stolek na notebook laptop Strict Brand LH05 Výškové nastavení, podnož, krásné provedení, stabilita, spolehlivost, možnost práce v sedě nebo ve stoje, nosnost 10kg Velmi pěkný, stabilní a spolehlivý stolek na notebook, laptop… Více informací

 Skladem > 10 ks
1 490
1 231 bez DPH
Běžná cena:
1 890
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
STRICT BRAND
Kód výrobku:
FD05
Katalogové číslo:
A01-0047
EAN:
8594201641886
Záruka:
3 roky

Stolek na notebook laptop Strict Brand LH05

Výškové nastavení, podnož, krásné provedení, stabilita, spolehlivost, možnost práce v sedě nebo ve stoje, nosnost 10kg

Velmi pěkný, stabilní a spolehlivý stolek na notebook, laptop nebo iPad. Výškové polohování dle Vaší potřeby, nahoru vyjíždí velmi lehce a pokud chcete výšku snížit, stačí zatlačit na horní desku. Stolek můžete využít i jako pracovní stanici, prodejní pultík, podstavu na projektory, vhodný taktéž na prezentace nebo výstavy, do stánků atp. Stolek má vynikající stabilitu a špičkovou poctivou konstrukci.

Praktický společník pro Vaše prezentace, výstavní stánky, kanceláře nebo domácnosti, vhodný i do malých prostorů. Stolek vyniká spolehlivou konstrukcí, která je přitom velmi pěkná. Díky snadné výškové polohovatelnosti můžete kdykoliv pracovat vsedě nebo naopak vestoje. Určitě oceníte i praktickou podnož, kterou lze taktéž výškově regulovat, v případě potřeby ji můžete i ze stolku demontovat. 

 

Max. zatížení: 10kg
Výšková polohovatelnost: ano
Barva: černá
Záruka: 5 let
Výrobce: Strict Brand
Stolek na notebook laptop (2) Stolek na notebook laptop (3) Stolek na notebook laptop (4) Stolek na notebook laptop (5) Stolek na notebook laptop (6) Stolek na notebook laptop (7) Stolek na notebook laptop (8)