STRICT BRAND Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý

Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (1)
  • Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (1)
  • Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (2)
  • Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (3)
  • Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (4)
  • Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (5)
  • Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (6)
  • Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (7)

Jaký je nejlepší držák telefonu? Odpověď je jednoduchá, takový, který je dostatečně univerzální, abyste jej mohli namontovat téměř kamkoli potřebujete! Takovou funkci má univerzální držák s dlouhým, ohebným ramenem. Je… Více informací

 Skladem > 10 ks
149
123 bez DPH
Běžná cena:
240
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
STRICT BRAND
Katalogové číslo:
A01-0098
EAN:
7426775343556
Záruka:
3 roky

Jaký je nejlepší držák telefonu? Odpověď je jednoduchá, takový, který je dostatečně univerzální, abyste jej mohli namontovat téměř kamkoli potřebujete! Takovou funkci má univerzální držák s dlouhým, ohebným ramenem. Je ideální pro umístění na psací stůl, do auta nebo na opěradlo postele. Počet možných míst je téměř neomezený.

Silný klip dokonale udrží váhu telefonu a speciální podložky na čelistech chrání povrch desky stolu před poškozením a poškrábáním. Do držáku lze umístit jakékoli zařízení o šířce až 10 cm. Může to být telefon, fotoaparát, čtečka knih nebo jakýkoli jiný předmět, který potřebujete. Neváhejte a rozhodněte se pro tento funkční doplněk ještě dnes!

Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (2) Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (3) Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (4) Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (5) Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (6) Dlouhý elastický držák s klipem na telefon černý (7)